-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труба сталева водопровідна, відвід сталевий, муфта терморезисторна, хрестовина фланцева чавунна, різьбовий кінець сталевий під приварювання, труба РЕ SDR-17
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-015530-a
Завершена
408 262.00
UAH з ПДВ
Номер:
92feebe9ff98406eb4de746272d94ba6
Внутрішній номер закупівлі:
29698669
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-015530-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41615585
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, Ізюмський р-н, селище Донець, вул. Весняна, будинок 44, група нежитлових приміщень 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Яна Закаблукова +380509259524 yana2025mail@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
408 262.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 22:45 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 22:45 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 13:33
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 09.07.2026 09:56
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴408 262.00 Труба сталева водопровідна, відвід сталевий, муфта терморезисторна, хрестовина фланцева чавунна, різьбовий кінець сталевий під приварювання, труба РЕ SDR-17