-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Труба сталева водопровідна, відвід сталевий, муфта терморезисторна, хрестовина фланцева чавунна, різьбовий кінець сталевий під приварювання, труба РЕ SDR-17
Оголошено тендер
408 262.00
UAH
Номер:
494c55bfc0614626b0af7e17048b99be
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-002799-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41615585
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, Ізюмський р-н, селище Донець, вул. Весняна, будинок 44, група нежитлових приміщень 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДОНЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ "П'ЯТИГІРСЬКЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41615585
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, Ізюмський р-н, селище Донець, вул. Весняна, будинок 44, група нежитлових приміщень 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
408 262.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Труба сталева водопровідна, відвід сталевий, муфта терморезисторна, хрестовина фланцева чавунна, різьбовий кінець сталевий під приварювання, труба РЕ SDR-17
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби
Дата опублікування:
29.06.2026 10:38
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума408 262.00 UAH