-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного утримання пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення за переліком № 2: «Малоярославець 1 – Чадир-Лунга», «Серпневе 1 – Басараб’яска», «Лісне – Сеіць», «Старокозаче – Тудора»
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-015213-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшов 41 робочий день
Кваліфікація
від початку періоду пройшов 41 робочий день
27 067 619.07
UAH з ПДВ
Номер:
3c42dcf7213b4ef09685e257c6ac1a6e
Внутрішній номер закупівлі:
29698351
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-015213-a
Замовник:
Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
25829550
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, Одеса, вул. М. Грушевського, 49
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Єфімова Алла Іванівна 380948632826 yefimova.ai@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79990000-0 Різні послуги, пов’язані з діловою сфероюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
27 067 619.07 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 19:38 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 19:38 - 08.07.2026 10:00
Аукціон:
09.07.2026 11:30 - 09.07.2026 11:53
Період кваліфікації:
з 09.07.2026 11:53
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
16660fa92bf94d6c81a74e4fc408cbf1
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення: невірно вказана очікувана вартість закупівлі, у зв’язку з неповним включенням всього обсягу послуг, необхідних для забезпечення належного експлуатаційного та санітарного стану пунктів пропуску до технічного завдання (технічної специфікації).
Зазначені порушення на цьому етапі Закупівлі неможливо усунути чи виправити.
Відповідно підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень;
Враховуючи викладене, Закупівля підлягає відміні.
Згідно з пунктом 50 Особливостей у разі відміни відкритих торгів замовник протягом одного робочого дня з дати прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття такого рішення.
Таким чином, необхідно зазначити в електронній системі закупівель підстави для відміни Закупівлі.
Період оскарження:
07.08.2026 13:29 - 18.08.2026 00:00
Дата опублікування:
07.08.2026 13:29
Статус:
Період оскарження
- Лот №1 ₴27 067 619.07 Послуги з комплексного утримання пунктів пропуску через державний кордон для автомобільного сполучення за переліком № 2: «Малоярославець 1 – Чадир-Лунга», «Серпневе 1 – Басараб’яска», «Лісне – Сеіць», «Старокозаче – Тудора»