• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Бензин та дизельне паливо

Завершена

40 000 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 4 000.00 UAH
Номер: b452dbacc7ea4f25a72542ee568367c6
Внутрішній номер закупівлі: 2969831
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-07-002475-c   
Замовник: ПрАТ Київобленерго
Контактна особа: Цікаленко Олена Олексіївна +380444590732 olena.tsikalenko@koe.vsei.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 40 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 000.00 UAH
Період уточнення: 07.12.2018 13:20 - 31.12.2018 10:00
Період прийому пропозицій: 07.12.2018 13:20 - 10.01.2019 10:00
Період прекваліфікації: 10.01.2019 10:01 - 17.01.2019 00:00
Аукціон: 17.01.2019 11:37 - 17.01.2019 12:04
Період кваліфікації: 17.01.2019 12:04 - 18.01.2019 09:56
Період завантаження договору: 17.01.2019 12:04 - 06.02.2019 12:04

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин та дизельне паливо
Код ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Кількість 863400 літр
Період постачання до 31.12.2019
Місце постачання 04136, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Стеценка, 1 А На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕПАРД ОЙЛ"

Оскарження: 17.01.2019 12:04 - 29.01.2019 00:00
Початкова пропозиція 23 357 896.00 UAH з ПДВ /
21 582 466.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2019 17:02
Результати кваліфікації
Переможець
18.01.2019 09:56
Документи 13
Скарги 0
Товариство з обмеженою відповідальністю "Нафтотрейд Ресурс"
Початкова пропозиція 22 482 216.00 UAH з ПДВ /
21 963 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2019 17:03
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 19
Скарги 0
ПП "ОККО КОНТРАКТ"
Початкова пропозиція 22 512 600.00 UAH з ПДВ /
21 963 675.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.01.2019 17:04
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 13
Скарги 0

Контракти

Номер: d9c3abf917754ac5a4212ced80881fbb
Ідентифікатор договору: UA-2018-12-07-002475-c-b1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕПАРД ОЙЛ"
Номер договору: 4600017446
Сума договору: 21 582 466.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 05.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання: 05.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний
договір поставки
p7s
sign.p7s