-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Бензин та дизельне паливо
21 582 466.00
UAH з ПДВ
Номер:
d9c3abf917754ac5a4212ced80881fbb
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-07-002475-c-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГЕПАРД ОЙЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38615936
-
Контактна особа:
Тосенко Наталія Миколаївна +38 (044) 503-9368 egorovsa@gepard.co.ua https://gepardoil.com.ua/
-
Адреса:
04205, Україна, Київська область, Київ, пр.-т Оболонський, 35, оф. 41
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
4600017446
Дата підписання:
05.02.2019 00:00
Період дії договору:
05.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Сума договору:
21 582 466.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 21 582 466.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин та дизельне паливо
Кількість
863400 літр
Період постачання
до 31.12.2019