-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пам’ятні знаки для облаштування Алеї Слави на території Снігурівської міської територіальної громади (код ДК 021-2015: 44110000-4 – «Конструкційні матеріали»).
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-014005-a
Завершена
3 753 385.00
UAH з ПДВ
Номер:
c1b31aee85184c38a03322efd8234267
Внутрішній номер закупівлі:
29697144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-014005-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36895662
-
Адреса:
57300, Україна, Миколаївська область, Баштанський район, місто Снігурівка, вул. Жовтнева, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Міра Романюк +380516222170 blagokp@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 753 385.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 17:14 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 17:14 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 14:54
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 16:48
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 753 385.00 Пам’ятні знаки для облаштування Алеї Слави на території Снігурівської міської територіальної громади (код ДК 021-2015: 44110000-4 – «Конструкційні матеріали»).