-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пам’ятні знаки для облаштування Алеї Слави на території Снігурівської міської територіальної громади (код ДК 021-2015: 44110000-4 – «Конструкційні матеріали»).
Оголошено тендер
3 753 385.00
UAH
Номер:
ce395b9ae806446f87357fc0d5768bdf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-016415-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36895662
-
Адреса:
57300, Україна, Миколаївська область, Баштанський район, місто Снігурівка, вул. Жовтнева, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Снігурівський благоустрій"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36895662
-
Адреса:
57300, Україна, Миколаївська область, Баштанський район, місто Снігурівка, вул. Жовтнева, будинок 45
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
3 753 385.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пам’ятні знаки для облаштування Алеї Слави на території Снігурівської міської територіальної громади (код ДК 021-2015: 44110000-4 – «Конструкційні матеріали»).
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.06.2026 16:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Пам’ятні знаки для облаштування Алеї Слави на території Снігурівської міської територіальної громади (код ДК 021-2015: 44110000-4 – «Конструкційні матеріали»)
Кількість
120 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис Кошти місцевого бюджету Снігурівської міської територіальної громади
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума2 575 385.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис«Субвенція з бюджету Горохівської сільської територіальної громади до бюджету Снігурівської міської територіальної громади з метою увічнення памяті на «Алеї Слави» у місті Снігурівка захисників/захисниць – мешканців Горохівської громади, які загинули у російсько-українській війні»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяМиколаївська
Сума1 178 000.00 UAH