-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали до оргтехніки
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-013096-a
Торги відмінено
21 877.00
UAH з ПДВ
Номер:
3b7fb3bce02a41aca31fd30f06918cab
Внутрішній номер закупівлі:
29696240
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-013096-a
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ліля Білоус +380566741061, +380963690752 tender@pokrov-mr.gov.ua https://pkrv.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друкуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
21 877.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:38 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:38 - 08.07.2026 16:30
Аукціон:
з 09.07.2026 15:26
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
36a53b9985ad49339c4acb53f7824616
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Невірно визначено список позицій, що може привести до дискримінації учасників. У зв’язку з неможливістю виправлення списку позицій у річному плані, який інтегрується із публічною закупівлею.
Період оскарження:
06.07.2026 14:52 - 17.07.2026 00:00
Дата опублікування:
06.07.2026 14:52
Дата виконання:
17.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴21 877.00 Витратні матеріали до оргтехніки