-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Витратні матеріали до оргтехніки
Оголошено тендер
21 877.00
UAH
Номер:
42941cf814a04191abd64cd8c6b90a2c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-015323-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Покровської міської ради Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04052212
-
Адреса:
53300, Україна, Дніпропетровська область, Нікопольський район, місто Покров, вул. Центральна, будинок 48
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
21 877.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Витратні матеріали до оргтехніки
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30120000-6 Фотокопіювальне та поліграфічне обладнання для офсетного друку
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.06.2026 16:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
HP 12A(Q2612A)
Кількість
3 штука
Період постачання
(не задано)
TK1150
Кількість
5 штука
Період постачання
(не задано)
Canon 726\728
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
Xerox 106R02773
Кількість
8 штука
Період постачання
(не задано)
Canon 737
Кількість
2 штука
Період постачання
(не задано)
Чип для Kyocera TK-3160
Кількість
4 штука
Період постачання
(не задано)
ДРАМ КАРТРИДЖ XEROX 3345 (101R00555)
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0150 - Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума21 877.00 UAH