• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання нежитлової будівлі (літ. «С») за адресою: вул. Зоологічна, 3, м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).

Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання нежитлової будівлі (літ. «С») за адресою: вул. Зоологічна, 3, м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).

Завершена

2 539 663.60 UAH з ПДВ
Номер: de052a6416384470a9ddea9a037ab379
Внутрішній номер закупівлі: 29695969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-012833-a   
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Контактна особа: Мацібора Зоріна Юріївна +380977971929 oklpev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 539 663.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 16:46 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 16:46 - 17.07.2026 16:34
Аукціон: з 20.07.2026 15:35
Період кваліфікації: 17.07.2026 16:34 - 22.07.2026 15:28
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 539 663.60 Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання нежитлової будівлі (літ. «С») за адресою: вул. Зоологічна, 3, м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).