• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання нежитлової будівлі (літ. «С») за адресою: вул. Зоологічна, 3, м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).

Оголошено тендер

2 539 663.60 UAH
Номер: 82aeaec259374954962e56d026227e49
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-015331-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свято-Михайлівська клінічна лікарня м.Києва" виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Очікувана вартість: 2 539 663.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання нежитлової будівлі (літ. «С») за адресою: вул. Зоологічна, 3, м. Київ (Код ДК 021: 2015 – 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація).
Примітки: Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: вул. Шовковична 39/1, м. Київ.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 30.06.2026 16:24

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт електрощитових для забезпечення резервного електропостачання нежитлової будівлі (літ. «С») за адресою: вул. Зоологічна, 3, м. Київ
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 539 663.60 UAH