-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-012768-a
Торги не відбулися
1 270 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a3654013cc4044bf8eb1e36f1fef4de7
Внутрішній номер закупівлі:
29695906
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-012768-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Національний фонд інвестицій України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44304209
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марина Гужва +380674277574 m.guzhva@nif.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 270 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:27 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:27 - 08.07.2026 08:00
Аукціон:
з 09.07.2026 13:22
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 270 000.00 Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0