-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0
Оголошено тендер
1 270 000.00
UAH
Номер:
4b63ee08326e4dfa8f40df85048a3c94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-25-013784-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Національний фонд інвестицій України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44304209
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Національний фонд інвестицій України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44304209
-
Адреса:
01008, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Грушевського Михайла будинок 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 270 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Дата опублікування:
25.06.2026 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 270 000.00 UAH