-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Устаткування для операційних блоків" – Електродерматом – 2 шт. (НК024:2023 / НК031:2024 11179 "Дерматом, з живленням від мережі" / L24 "ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДЕРМАТОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ") Електродерматом ДК-717.0.00
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-012629-a
Завершена
117 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
018185013840402ba5d2d1a2923fd094
Внутрішній номер закупівлі:
29695794
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-012629-a
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Наталія Савчук +380679170192 vmkccreg_fin1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
117 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електродерматом ДК-717.0.00
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОВАЛЬЧУК ОЛЕГ ЯКИМОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1986614395
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
117 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2026 16:26
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b1e725e5321843fb8f33e19512ceb84e
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-30-012629-a-a1
Постачальник:
КОВАЛЬЧУК ОЛЕГ ЯКИМОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
1986614395
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
436/35/9
Сума договору:
117 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Електродерматом ДК-717.0.00
: 58 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
30.06.2026 16:00
Статус:
Підписаний