-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Устаткування для операційних блоків" – Електродерматом – 2 шт. (НК024:2023 / НК031:2024 11179 "Дерматом, з живленням від мережі" / L24 "ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДЕРМАТОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ") Електродерматом ДК-717.0.00
Оголошено тендер
117 000.00
UAH
Номер:
a86beb4048d5440bb2d8cdde2910574e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-015154-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
117 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Устаткування для операційних блоків" – Електродерматом – 2 шт. (НК024:2023 / НК031:2024 11179 "Дерматом, з живленням від мережі" / L24 "ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДЕРМАТОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ")
Електродерматом ДК-717.0.00
Примітки:
керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами) (відповідно до підпункту 6 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33160000-9 Устаткування для операційних блоків
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.06.2026 16:20
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Підстава для публікації обґрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (зі змінами) (відповідно до підпункту 6 пункту 13 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування). Мета проведення закупівлі: придбання товару: ДК 021:2015:33160000-9 "Устаткування для операційних блоків" – Електродерматом – 2 шт. (НК024:2023 / НК031:2024 11179 "Дерматом, з живленням від мережі" / L24 "ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДЕРМАТОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ") Електродерматом ДК-717.0.00 Замовник:Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону. Код ЄДРПОУ: 07816153 Вид процедури: відкриті торги з особливостями. Індентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-012629-a Предмет закупівлі: ДК 021:2015:33160000-9 "Устаткування для операційних блоків" – Електродерматом – 2 шт. (НК024:2023 / НК031:2024 11179 "Дерматом, з живленням від мережі" / L24 "ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДЕРМАТОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ"), Електродерматом ДК-717.0.00 Обґрунтування обсягів закупівлі. Обсяг закупівлі визначено відповідно до потреби на придбання ДК 021:2015:33160000-9 "Устаткування для операційних блоків" – Електродерматом – 2 шт. (НК024:2023 / НК031:2024 11179 "Дерматом, з живленням від мережі" / L24 "ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДЕРМАТОХІРУРГІЇ, БАГАТОРАЗОВІ"), Електродерматом ДК-717.0.00 – 2 шт.) Обґрунтування очікуваної ціни закупівлі/бюджетного призначення. Проаналізовано інформацію про ціни у відкритих інформаційних джерелах мережі Інтернет. Очікувана вартість предмета закупівлі: 117 000,00 грн. (сто сімнадцять тисяч грн. 00 коп.), без ПДВ. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі:відповідно до технічного завдання (Додаток 3 до Тендерної документації)
-
Дата публікації:
30.06.2026 16:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума117 000.00 UAH