-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Медичні матеріали (Голка з ізоляцією для провідникової анестезії)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-012439-a
А010399 -Пристрої для введення, збору й заготівлі
Завершена
1 498 030.00
UAH з ПДВ
Номер:
1779f2b72dc34a7585ce21156c0d9e7a
Внутрішній номер закупівлі:
29695598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-012439-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ОРТОПЕДІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02012007
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БУЛЬВАРНО-КУДРЯВСЬКА, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Авраменко Світлана Петрівна 380508574483 ito.ua@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 498 030.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:26 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:26 - 08.07.2026 10:00
Аукціон:
з 09.07.2026 14:47
Період кваліфікації:
08.07.2026 10:00 - 13.07.2026 11:27
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 498 030.00 Медичні матеріали (Голка з ізоляцією для провідникової анестезії)