• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Медичні матеріали (Голка з ізоляцією для провідникової анестезії)

Оголошено тендер

1 498 030.00 UAH
Номер: 257ebdb2273a48e1ae015ed8f0fd0c3c
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-014536-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ОРТОПЕДІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "НАЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТИТУТ ТРАВМАТОЛОГІЇ ТА ОРТОПЕДІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 1 498 030.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Медичні матеріали (Голка з ізоляцією для провідникової анестезії)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 30.06.2026 16:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:6561060 - Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України
Сума1 498 030.00 UAH