-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект обладнання для харчоблоку (пароконвектомат, лінія роздачі, холодильники)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-011687-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0e4f980e4ee346c2bcf090208915ddfe
Внутрішній номер закупівлі:
29694828
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-011687-a
Замовник:
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №152 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03875118
-
Адреса:
02156, Україна, м. Київ, вулиця Академіка Курчатова, будинок 18/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Муравйова Наталья Едуардівна 380445182543 sch152@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
39310000-8 Обладнання для закладів громадського харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 16:47 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 16:47 - 11.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 13:45
Період кваліфікації:
11.07.2026 00:00 - 13.07.2026 13:43
Період завантаження договору:
19.07.2026 00:00 - 29.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 000.00 Комплект обладнання для харчоблоку (пароконвектомат, лінія роздачі, холодильники)