-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплект обладнання для харчоблоку (пароконвектомат, лінія роздачі, холодильники)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-011687-a
Завершена
400 000.00
UAH з ПДВ
Період оскарження:
30.06.2026 16:47 - 08.07.2026 00:00
Скарга
Залишено без розгляду
КЕП
Дискримінаційні умови ТД Замовника
Номер:
28cd1e84d76442af95ddad3e3a81c7b2
Ідентифікатор запиту:
UA-2026-06-30-011687-a.a1
Назва:
Дискримінаційні умови ТД Замовника
Скарга:
Тендерна документація до Закупівлі містить дискримінаційні вимоги, які протиправно унеможливлюють нашу участь
Пов'язані документи:
Учасник
- Запропонована редакція Додатку 2 07.07.2026 18:53
- скарга ворд.docx 07.07.2026 18:53
- Холодильна шафа інструкція 07.07.2026 18:53
- Пароконвектомат інструкція 07.07.2026 18:53
- скарга пдф 07.07.2026 18:53
- sign.p7s 07.07.2026 18:54
- Відповідь на скаргу Технічні характеристики закупівлі.docx 08.07.2026 14:00
- рішення від 09.07.2026 №8354.pdf 09.07.2026 14:48
Дата прийняття скарги до розгляду:
07.07.2026 19:05
Причина:
Скарга не відповідає вимогам частин 2-5 та 9 статті 18 Закону про публічні закупівлі
Дата прийняття рішення про залишення скарги без розгляду:
09.07.2026 14:49
Пункт скарги
Порядковий номер пункту скарги:
1
Номер:
713ad4a02dbb4a1ca86cb15ef186efd9
Заголовок пункту скарги:
Технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі
Тип пов'язаного елемента:
Скарга на закупівлю
Тип порушення:
Порушення, пов'язані з вимогами законодавства
Ідентифікатор класифікації:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Тип порушення:
Технічна специфікація предмета закупівлі
Опис суті пункту скарги:
Нами може бути надане обладнання, яке відповідає більшості встановленим у закупівлі вимогам, проте через надмірну деталізацію Замовником специфічних технічних вимог, які становлять предмет закупівлі, ми позбавлені можливості пропонувати наявну продукцію іншого виробника. До даної скарги додаються документи, що підтверджують технічні параметри наявного у нас товару та доводять неможливість виконати заявлені вимоги до предмета закупівлі у своїй сукупності.
×
-
Назва доказу:
Холодильна шафа інструкція
-
Повʼязаний документ:
Холодильна шафа інструкція
-
-
Назва доказу:
Пароконвектомат інструкція
-
Повʼязаний документ:
Пароконвектомат інструкція
-
-
Назва доказу:
Запропонована редакція Додатку 2
-
Повʼязаний документ:
Запропонована редакція Додатку 2
Вимоги:
Зобов'язати замовника внести зміни до тендерної документації
×
-
Ухвалити рішення, яким встановити наявність порушень процедури закупівлі UA-2026-06-30-011687-a та зобов’язати замовника закупівлі усунути допущені порушення шляхом внесення змін до Додатку 2 до тендерної документації відповідно до вимог скаржника у редакції що додається до скарги.
Запити Органу оскарження
Номер:
a3b6cf5c217e47e3819939c8342e117f
Тема запиту:
Відповідь на скаргу
Текст запиту:
Технічні характеристики закупівлі № UA-2026-06-30-011687-a
від 30.06.2026р. «Комплект обладнання для харчоблоку (пароконвектомат, лінія роздачі, холодильники)», класифікатор ДК 021:2015: 39310000-8 - Обладнання для закладів громадського харчування в повній мірі відповідають нашим вимогам.
Після капітального ремонту приміщень харчоблоку всі дверні отвори мають розмір 70 см (фото додається), тому зазначені технічні параметри запропонованого обладнання ТОВ «НЕКСОРА ТЕХ»:
- габарити шафи холодильної 740х830х2010,
- пароконвектомата 730х855х1130),
фізично не зможуть бути облаштовані в приміщеннях харчоблоку закладу.
Тому запропонована пропозиція редагування Додатку №2 тендерної документації є неможливою.
Дата опублікування:
08.07.2026 14:00