• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання електричних приладів (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 39710000-2 - Електричні побутові прилади)

закупівля товарів відповідно до Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями), відповідно до вимог Рамкової угоди, що укладена між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, відповідно до Постанови КМУ від 15.11.2024 року № 1318 «Деякі питання реалізації інструменту Ukraine Facility»

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація від початку періоду пройшло 25 робочих днів
  • Пропозиції
    розглянуто
Кваліфікація

від початку періоду пройшло 25 робочих днів

4 995 123.86 UAH з ПДВ
Номер: c0ac4081e4a34c9abf61bc1244c0f288
Внутрішній номер закупівлі: 29694592
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-011452-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №44 " КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Людмила Іванівна Загородня +380987912285 44.szosh@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 995 123.86 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 16:05 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 16:05 - 23.07.2026 12:00
Аукціон: 24.07.2026 13:12 - 24.07.2026 13:35
Період кваліфікації: з 24.07.2026 13:35

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 995 123.86 Придбання електричних приладів (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 39710000-2 - Електричні побутові прилади)