-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання електричних приладів (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 39710000-2 - Електричні побутові прилади)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-011452-a
закупівля товарів відповідно до Постанови від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами та доповненнями), відповідно до вимог Рамкової угоди, що укладена між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX, відповідно до Постанови КМУ від 15.11.2024 року № 1318 «Деякі питання реалізації інструменту Ukraine Facility»
від початку періоду пройшло 25 робочих днів
СКАРГА на рішення замовника про відхилення тендерної пропозиції
- Скарга ТОВ ПРОФІ ЧОЙС від 28.08.2026 року.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 9.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 10.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 14.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 16 (2).pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 11.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 13.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 4.pdf 28.08.2026 15:59
- Електронний підпис до доказу № 18.pdf.p7s 28.08.2026 15:59
- Доказ № 6.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 8.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 12.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 7.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 17.pdf 28.08.2026 15:59
- Електронний підпис до доказу № 17.pdf.p7s 28.08.2026 15:59
- Доказ № 5.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 18.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 15.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 2.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 16 (1).pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 3.pdf 28.08.2026 15:59
- Доказ № 1.pdf 28.08.2026 15:59
- sign.p7s 28.08.2026 16:00
Пункт скарги
2) абзац перший пункту 43 Особливостей – розмістивши повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей після закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, коли до його закінчення не залишалося передбачених цією нормою двох робочих днів;
3) абзац дев'ятнадцятий пункту 44 Особливостей – висунувши до банківської гарантії вимогу, не передбачену додатками до тендерної документації, зазначеними в абзаці десятому пункту 28 Особливостей;
4) абзац перший пункту 46 Особливостей – не зазначивши, у чому саме полягає невідповідність поданих Скаржником документів умовам тендерної документації;
5) частину 5 статті 5 Закону – зловживши правом, наданим пунктом 43 Особливостей, шляхом визначення такого моменту розміщення повідомлення, за якого весь 24-годинний строк припадав на загальний вихідний день, а виконання двох із трьох вимог об'єктивно залежало від банку;
6) частину 4 статті 5 Закону:
«4. Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників»;
7) принципи здійснення публічних закупівель, визначені частиною 1 статті 5 Закону:
«3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об'єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі».
-
Назва доказу:
Електронний підпис до доказу № 18
-
Повʼязаний документ:
Електронний підпис до доказу № 18.pdf.p7s
-
-
Назва доказу:
Електронний підпис до доказу № 17
-
Повʼязаний документ:
Електронний підпис до доказу № 17.pdf.p7s
-
-
Назва доказу:
Доказ № 18
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 18.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 17
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 17.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 16 (2)
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 16 (2).pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 16 (1)
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 16 (1).pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 15
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 15.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 14
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 14.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 13
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 13.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 12
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 12.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 11
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 11.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 10
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 10.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 9
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 9.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 8
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 8.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 7
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 7.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 6
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 6.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 5
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 5.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 4
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 4.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 3
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 3.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 2
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 2.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 1
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 1.pdf
-
Зобов'язати КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №44" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 20308214) скасувати повністю Рішення уповноваженої особи щодо виявлення невідповідностей та розміщення повідомлення з вимогою про їх усунення від 22.08.2026 у процедурі закупівлі UA-2026-06-30-011452-a.
-
Назва доказу:
Електронний підпис до доказу № 18
-
Повʼязаний документ:
Електронний підпис до доказу № 18.pdf.p7s
-
-
Назва доказу:
Електронний підпис до доказу № 17
-
Повʼязаний документ:
Електронний підпис до доказу № 17.pdf.p7s
-
-
Назва доказу:
Доказ № 18
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 18.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 17
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 17.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 16 (2)
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 16 (2).pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 16 (1)
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 16 (1).pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 15
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 15.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 14
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 14.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 13
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 13.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 12
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 12.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 11
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 11.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 10
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 10.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 9
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 9.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 8
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 8.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 7
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 7.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 6
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 6.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 5
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 5.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 4
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 4.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 3
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 3.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ №2
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 2.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 1
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 1.pdf
-
Зобов'язати КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №44" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (код ЄДРПОУ 20308214) скасувати повністю ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ (ПРОТОКОЛ) уповноваженої особи № 36 від 25.08.2026 про відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «ПРОФІ ЧОЙС» (код ЄДРПОУ 44770771), а також інформацію про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ПРОФІ ЧОЙС», оприлюднену в електронній системі закупівель на підставі зазначеного рішення.
СКАРГА на рішення замовника про відхилення тендерної пропозиції
- Доказ № 8.pdf 04.08.2026 18:04
- Доказ № 3.pdf 04.08.2026 18:04
- Доказ № 6.pdf 04.08.2026 18:04
- Доказ № 7.pdf 04.08.2026 18:04
- Доказ № 10.pdf 04.08.2026 18:04
- Доказ № 9.pdf 04.08.2026 18:04
- Доказ № 1.PDF 04.08.2026 18:04
- Доказ № 2.pdf 04.08.2026 18:04
- Скарга ТОВ ПРОФІ ЧОЙС.pdf 04.08.2026 18:04
- Доказ № 4.pdf 04.08.2026 18:04
- Доказ № 5.pdf 04.08.2026 18:04
- sign.p7s 04.08.2026 18:12
- рішення від 06.08.2026 №9511.pdf 06.08.2026 17:10
- Інформація про резолютивну частину рішення від 13.08.2026 №9839.pdf 14.08.2026 15:02
- Рішення від 13.08.2026 №9839.pdf 18.08.2026 13:06
- Про виконання рішення АМКУ.pdf 22.08.2026 19:54
- Про виконання рішення АМКУ.pdf 22.08.2026 19:57
Пункт скарги
1) пункт 43 Особливостей – не розмістивши повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей, за відсутності жодного з двох винятків, передбачених цією нормою;
2) підпункт 2 пункту 44 Особливостей – застосувавши цю норму всупереч прямому застереженню, що міститься в ній самій («крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей»), та за відсутності невідповідності тендерної пропозиції умовам технічної специфікації;
3) абзац дев'ятнадцятий пункту 44 Особливостей – відхиливши тендерну пропозицію за вимогами, не передбаченими додатками до ТД, зазначеними в абзаці десятому пункту 28 Особливостей (Додатками 7 та 8 до ТД);
4) абзац перший пункту 46 Особливостей – не зазначивши умов тендерної документації, яким не відповідає тендерна пропозиція, та обґрунтувавши відхилення нормами Митного кодексу України, які тендерна документація не встановлювала;
5) частину четверту статті 5 Закону:
«4. Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників»,
– оскільки застосоване Замовником тлумачення вимоги ТД є об'єктивно невиконуваним для будь-якого учасника;
6) частину четверту статті 22 Закону:
«4. Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників […]»;
7) принципи здійснення публічних закупівель, визначені частиною першою статті 5 Закону:
«3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об'єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі», –
оскільки Замовник оцінив тендерну пропозицію Скаржника за вимогами, які не були заздалегідь оприлюднені в тендерній документації, а були сформульовані ним уперше в тексті Рішення № 29 – після розкриття тендерних пропозицій та проведення електронного аукціону.
-
Назва доказу:
Доказ № 10
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 10.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 9
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 9.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 8
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 8.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 7
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 7.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ №6
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 6.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 5
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 5.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 4
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 4.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 3
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 3.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 2
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 2.pdf
-
-
Назва доказу:
Доказ № 1
-
Повʼязаний документ:
Доказ № 1.PDF
-
Зобов’язати КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ №44" КАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (ЄДРПОУ 20308214) скасувати повністю ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ (ПРОТОКОЛ) № 29 від 30.07.2026 про відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «ПРОФІ ЧОЙС» (ЄДРПОУ 44770771) процедури закупівлі UA-2026-06-30-011452-a Придбання електричних приладів (на основі CPV за ДК 021:2015 – код 39710000-2 Електричні побутові прилади).