-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Комп’ютери для створення «Лабораторії кіберзахисту та Data Science»)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-010840-a
Завершена
597 700.00
UAH з ПДВ
Номер:
e62e12a698224859be2fbec1fa5cf28a
Внутрішній номер закупівлі:
29693997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-010840-a
Замовник:
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071079
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛ. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Генькіньова Вероніка 380487234940 02071079@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
597 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 15:33 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 15:33 - 08.07.2026 10:00
Аукціон:
з 09.07.2026 15:05
Період кваліфікації:
08.07.2026 10:00 - 09.07.2026 10:24
Період завантаження договору:
15.07.2026 00:00 - 25.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴597 700.00 Комп’ютери для створення «Лабораторії кіберзахисту та Data Science»