-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютери для створення «Лабораторії кіберзахисту та Data Science»
Оголошено тендер
597 700.00
UAH
Номер:
7a24c8cd15cb40c6aea56d4e0102d87a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-012855-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071079
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛ. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071079
-
Адреса:
65026, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛ. ПРЕОБРАЖЕНСЬКА, будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
597 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютери для створення «Лабораторії кіберзахисту та Data Science»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
30.06.2026 15:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписДодаткове фінансування з державного бюджету. Розпорядник бюджетних коштів - Міністерство освіти і науки України
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума597 700.00 UAH