-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підшипники
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-010751-a
Завершена
904 231.92
UAH з ПДВ
Номер:
021cb971dad44023a78f23e80d4946d9
Внутрішній номер закупівлі:
29693907
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-010751-a
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Воєвода Соломія Михайлівна 380322401140 s.voievoda2022@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 ВальниціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
904 231.92 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 15:27 - 09.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 15:27 - 12.07.2026 00:00
Аукціон:
з 13.07.2026 13:37
Період кваліфікації:
12.07.2026 00:00 - 14.07.2026 10:00
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴904 231.92 Підшипники