-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Підшипники
Оголошено тендер
904 231.92
UAH
Номер:
9176ff1295274e8585d10afe472112a3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-010303-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03348471
-
Адреса:
79017, Україна, Львівська область, Львів, м.Львів, вул.Зелена,64
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
904 231.92 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Підшипники
Примітки:
Річний план; Категорія Замовника: Замовник, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання згідно п.4 ч.1 ст.2 Закону; Місцезнаходження Замовника: вул. Зелена 64, м. Львів, Україна, 79017; Код ЄДРПОУ Замовника: 03348471;
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44440000-6 Вальниці
Дата опублікування:
30.06.2026 14:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Для забезпечення процесу очищення стічних вод, проведення якісного ремонту обладнання та споруд КОС
-
Дата публікації:
30.06.2026 14:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума904 231.92 UAH