• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторний блок живлення. ДК 021:2015: 31150000-2 — Баласти для розрядних ламп чи трубок.

Торги відмінено

19 210.00 UAH з ПДВ
Номер: 61177ec76dc5486f840c71fe8e64649c
Внутрішній номер закупівлі: 29693566
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-010428-a   
Замовник: Волинський національний університет імені Лесі Українки
Контактна особа: Дарія Черевко +380661561853 dashacherevko555@gmail.com http://vnu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 19 210.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 15:18 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 15:18 - 08.07.2026 00:00
Аукціон: з 08.07.2026 14:15

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 975462b3c61d4bdab11ce4b23e6cb60e
Причина скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування: відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Період оскарження: 01.07.2026 15:41 - 12.07.2026 00:00
Дата опублікування: 01.07.2026 15:41
Дата виконання: 12.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴19 210.00 Лабораторний блок живлення. ДК 021:2015: 31150000-2 — Баласти для розрядних ламп чи трубок.