-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лабораторний блок живлення. ДК 021:2015: 31150000-2 — Баласти для розрядних ламп чи трубок.
Оголошено тендер
19 210.00
UAH
Номер:
579e6e036f734f4eb264f93ee48e612e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-012395-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Волинський національний університет імені Лесі Українки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125102
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, просп. Волі, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Волинський національний університет імені Лесі Українки
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125102
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, Луцьк, просп. Волі, 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
19 210.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторний блок живлення. ДК 021:2015: 31150000-2 — Баласти для розрядних ламп чи трубок.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
30.06.2026 15:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201160 - Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики
Сума19 210.00 UAH