-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт міні-футбольного поля зі штучним покриттям за адресою: Харківська область, Харківський район, с.Ватутіне, вул. Шкільна, 1
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-009087-a
Завершена
4 488 356.40
UAH з ПДВ
Номер:
c9ec1ba8217e4f9392b34147da4ebd39
Внутрішній номер закупівлі:
29692273
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-009087-a
Замовник:
Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41826564
-
Адреса:
63202, Україна, Харківська область, с-ще Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Онацька Альона Григорівна 380633409011 vodolaga.dhcs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
4 488 356.40 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:41 - 16.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:41 - 19.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 13:09
Період кваліфікації:
19.07.2026 00:00 - 24.07.2026 13:44
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 488 356.40 Капітальний ремонт міні-футбольного поля зі штучним покриттям за адресою: Харківська область, Харківський район, с.Ватутіне, вул. Шкільна, 1