-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
дерматоскоп
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-009048-a
Завершена
104 600.00
UAH з ПДВ
Номер:
9fa2f135b0ba4a38a7964ff1dd308a27
Внутрішній номер закупівлі:
29692210
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-009048-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
104 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:40 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:40 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 14:58
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 08.07.2026 10:39
Період завантаження договору:
14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴104 600.00 дерматоскоп