• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

дерматоскоп

Оголошено тендер

104 600.00 UAH
Номер: c23589f171a54499ac9402ff016289fc
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-010772-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 104 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: дерматоскоп
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 30.06.2026 14:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума104 600.00 UAH