-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Стоматологічні матеріали» код ДК 021:2015 – 33140000-3 – Медичні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-008679-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
5fa67e03d58b445293480761147952c7
Внутрішній номер закупівлі:
29691861
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-008679-a
Замовник:
КП Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01111055
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул.Шкрумеляка 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Павлюк Оксана Мирославівна +380975907201 pavlukoksana414@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:33 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:33 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
з 08.07.2026 11:45
Період кваліфікації:
08.07.2026 00:00 - 15.07.2026 14:41
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 «Стоматологічні матеріали» код ДК 021:2015 – 33140000-3 – Медичні матеріали