• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Стоматологічні матеріали» код ДК 021:2015 – 33140000-3 – Медичні матеріали

Оголошено тендер

350 000.00 UAH
Номер: 82b8261692904f9fbb719d6558628aba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-003889-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради"
Замовник: КП Комунальне некомерційне підприємство "Обласний госпіталь ветеранів війни Івано-Франківської обласної ради"
Очікувана вартість: 350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Стоматологічні матеріали» код ДК 021:2015 – 33140000-3 – Медичні матеріали
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 30.06.2026 10:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума350 000.00 UAH