-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-008570-a
Завершена
25 733.00
UAH з ПДВ
Номер:
b48d1b4aa92b4489abd39e29b4f00eeb
Внутрішній номер закупівлі:
29691734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-008570-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31886847
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, Харків, проспект Любові Малої, будинок 2-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Строколист Марина Анатоліївна 380577250228 poliklinika_2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 733.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 22:24 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 22:24 - 08.07.2026 00:01
Аукціон:
09.07.2026 14:04 - 09.07.2026 14:27
Період кваліфікації:
09.07.2026 14:27 - 14.07.2026 09:48
Період завантаження договору:
20.07.2026 00:00 - 30.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 733.00 Стоматологічні матеріали