-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали
Оголошено тендер
25 733.00
UAH
Номер:
f9edc4d08be942f7a3b7409a7364217b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-009552-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31886847
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, Харків, проспект Любові Малої, будинок 2-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка №2" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
31886847
-
Адреса:
61064, Україна, Харківська область, Харків, проспект Любові Малої, будинок 2-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
25 733.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні матеріали
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
Дата опублікування:
30.06.2026 14:02
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ketac Molar Easymix
Кількість
4 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Kavitan Plus
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Гіпохлорит натрію 3%
Кількість
2 пакунок
Період постачання
до 31.12.2026
Clinpro
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Tempolat
Кількість
4 паковання
Період постачання
до 31.12.2026
Evikrol
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ftoroplen
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Іоnolat
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Filtek Z250 (3M ESPE)
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума25 733.00 UAH