• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Конструктивні матеріали для закриття пошкоджених вікон

Завершена

423 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1e9d009bfa534c6fbd0968b294e75d72
Внутрішній номер закупівлі: 29691502
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-008331-a   
Замовник: Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
Контактна особа: Яковлєв Георгій Анатолійович 0503015657 egor_yakovlev@kipt.kharkov.ua http://www.kipt.kharkov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 423 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 14:20 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 14:20 - 08.07.2026 16:00
Аукціон: 09.07.2026 15:21 - 09.07.2026 15:44
Період кваліфікації: 09.07.2026 15:44 - 16.07.2026 12:42
Період завантаження договору: 22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴423 000.00 Конструктивні матеріали для закриття пошкоджених вікон