• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ

Завершена

120 725.55 UAH без ПДВ
Номер: 2f49c6b8cc4e435c8f0303947fa58a1e
Внутрішній номер закупівлі: 29689582
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-006422-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Юлія Шамонтьєва +380487378563 t1446449@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 120 725.55 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №1 «Чарівна рибка» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 134.04 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, місто Південне, вулиця Будівельників, будинок 5 На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №2 «Лелеченя» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області, Початкова школа Південнівської міської ради)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 98.68 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, місто Південне, вулиця Григорівського Десанту, буд.8 На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №3 «Веселка» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 62.53 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, місто Південне, вулиця Будівельників, будинок 15 На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №4 «Казка» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 62.53 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, місто Південне, вулиця Будівельників, будинок 17 На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №5 «Сонечко» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 57.02 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, місто Південне, вулиця Шевченка Т.Г., будинок 3 На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Сичавський комунальний заклад дошкільної освіти (дитячий садок) «Барвінок» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 33.67 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 67555, Україна, Одеська область, село Сичавка, вулиця Шевченка, будинок 1А На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальний заклад «Сичавська гімназія» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 31.47 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 67555, Україна, Одеська область, Одеський район, село Сичавка, вулиця Сузанського Сергія, будинок 1Д На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальний заклад «Новобілярська гімназія» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області, Структурний підрозділ ЗДО «Перлинка»)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 43.73 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 67550, Україна, Одеська область, селище міського типу Нові Білярі, вулиця Шкільна, будинок 9 На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальний заклад позашкільної освіти «Клуб юних техніків «Чорноморець» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 2.74 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, місто Південне, вулиця Шевченка Т.Г., будинок 1/4 На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальний заклад позашкільної освіти «Палац творчості дітей та юнацтва «Мрія» Південнівської міської ради Одеського району Одеської області)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 2.75 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, місто Південне, вулиця Григорівського Десанту, буд.16 На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Південнівської міської ради Одеського району Одеської області)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 9.45 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, місто Південне, вулиця Григорівського Десанту, буд.26-А На карті
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ (Управління освіти Південнівської міської ради Одеського району Одеської області, Централізована бухгалтерія Південнівської міської ради Одеського району Одеської області», Комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Південнівської міської ради Одеського району Одеської області»)
Код ДК 021:2015: 90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
Кількість 16.45 метр кубічний
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 65481, Україна, Одеська область, місто Південне, вулиця Приморська, будинок 5 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЖАРОВЛЯ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Ціна пропозиції 120 725.55 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.06.2026 14:10
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a3b4a63d59bb47a2aec2799ff6e36a24
Ідентифікатор договору: UA-2026-06-30-006422-a-a1
Постачальник: ЖАРОВЛЯ ОЛЕКСАНДР ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Номер договору: 134-П
Сума договору: 120 725.55 UAH без ПДВ
Період дії договору: 30.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 30.06.2026 12:44
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 134-П від 30.06.26.pdf