-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ
Оголошено тендер
120 725.55
UAH
Номер:
a8059ee0f3964f03973800f88281e9d9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-004591-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ПІВДЕННІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44018279
-
Адреса:
65481, Україна, Одеська область, Одеський р-н, місто Південне, вул.Приморська, будинок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
120 725.55 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з збирання, перевезення та видалення ПВ
Примітки:
Підстави для здійснення цієї закупівлі шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу на підставі п.п. 6 п. 13 Особливостей та оприлюднення в електронній системі закупівель звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі», а також договору про закупівлю та всіх додатків до нього, та обґрунтування застосування підстави для здійснення закупівлі.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
90510000-5 Утилізація/видалення сміття та поводження зі сміттям
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
30.06.2026 11:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис0160
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума1 206.09 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1141
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1141 - Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума1 576.24 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1160
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1160 - Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума793.41 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1151
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1151 - Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума2 054.83 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1070
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1070 - Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума1 195.24 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1021 (спеціальний фонд - 2459,92грн., загальний фонд - 22577,56грн.)
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума25 037.48 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис1010
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПівденне
Сума88 862.26 UAH