-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
32340000-8: Мікрофони та гучномовці «Гарнітура» (32342200-4)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-003758-a
Завершена
91 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
71e2bd867b504187a75a6a7b1cbce909
Внутрішній номер закупівлі:
29686930
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-003758-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Іван Антощук +380342790196 yogunp@ukr.net https://if.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
91 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 11:21 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 11:21 - 09.07.2026 12:00
Аукціон:
з 10.07.2026 11:30
Період кваліфікації:
09.07.2026 12:00 - 10.07.2026 14:39
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴91 500.00 32340000-8: Мікрофони та гучномовці «Гарнітура» (32342200-4)