-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
32340000-8: Мікрофони та гучномовці «Гарнітура» (32342200-4)
Оголошено тендер
91 500.00
UAH
Номер:
904e7923452d45e1bcc65306a9b74ead
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-004751-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108798
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, буд. 15
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
91 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
32340000-8: Мікрофони та гучномовці «Гарнітура» (32342200-4)
Примітки:
УОАЗОР
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
30.06.2026 11:17
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Гарнітура» (32342200-4)
Кількість
15 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума91 500.00 UAH