-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-003655-a
Торги не відбулися
368 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
f5fc4dc53cb34a4bae44402780a21b9d
Внутрішній номер закупівлі:
29686835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-003655-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41680696
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Леся Снігур +380443668889 l.snihur.munohorona@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
368 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 11:17 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 11:17 - 15.07.2026 15:00
Аукціон:
з 16.07.2026 15:34
Період кваліфікації:
15.07.2026 15:00 - 21.07.2026 11:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴368 000.00 Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200