• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200

Оголошено тендер

368 000.00 UAH
Номер: be726e0f4ce643e2939f5bb876d69015
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-06-30-004424-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
Замовник: КОМУНАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МУНІЦИПАЛЬНА ОХОРОНА"
Очікувана вартість: 368 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200
Примітки: Категорія замовника: Замовник визначений у п. 3 ч. 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 30.06.2026 11:08

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Запасні частини та комплектуючі для вантажного відсіку автомобілів Mitsubishi L200
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 12 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7693 - Інші заходи, пов'язані з економічною діяльністю
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума368 000.00 UAH