-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту шкільних автобусів (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-002776-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
638947372a844fc39a301c70bb370526
Внутрішній номер закупівлі:
29685966
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-002776-a
Замовник:
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22053712
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, місто Чуднів, вул.Соборна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Пекарська +380671006914 gimnazija1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:46 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:46 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
08.07.2026 11:43 - 08.07.2026 12:06
Період кваліфікації:
08.07.2026 12:06 - 15.07.2026 10:22
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту шкільних автобусів (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)