-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту шкільних автобусів (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
99e66d6fdd87417a91561a81bf45a831
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-011729-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22053712
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, місто Чуднів, вул.Соборна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Чуднівський ліцей" Чуднівської міської ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22053712
-
Адреса:
13200, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, місто Чуднів, вул.Соборна, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту шкільних автобусів (ДК 021:2015 – 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання)
Примітки:
Затверджено 29.06.2026. Закупівля оголошена відповідно постанови КМУ №1178 від 12.10.2022р. Місцезнаходження - 13200, м. Чуднів, вулиця Соборна,1. Категорія замовника – пункт 3 частина 4 стаття 2 Закону України «Про публічні закупівлі» - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої цієї статті. Вид закупівлі - відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
29.06.2026 15:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧуднів
Сума200 000.00 UAH