-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
вугілля кам'яне (код за ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам'яне))
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-002688-a
Завершена
2 082 605.00
UAH з ПДВ
Номер:
1df202900a6048aa9beb3c92186eb35c
Внутрішній номер закупівлі:
29685856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-002688-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вулиця Магдебурзька, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Бадюл Інна Миколаївна 0669196788 oviddil99@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 082 605.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 10:42 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 10:42 - 26.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 11:50
Період кваліфікації:
26.07.2026 00:00 - 27.07.2026 11:05
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 082 605.00 вугілля кам'яне (код за ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам'яне))