-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
вугілля кам'яне (код за ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам'яне))
Оголошено тендер
2 082 605.00
UAH
Номер:
8bf12c0bda02418cbfc512d60090ee24
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-002455-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вулиця Магдебурзька, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Контактна особа:
Бадюл Інна Миколаївна 0669196788 oviddil99@gmail.com
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вулиця Магдебурзька, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 082 605.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
вугілля кам'яне (код за ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам'яне))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
30.06.2026 10:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
вугілля кам'яне (код за ДК 021:2015 09110000-3 – Тверде паливо (вугілля кам'яне))
Кількість
132.65 тонна
Період постачання
до 31.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПіщанська
Сума2 082 605.00 UAH