-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запірна арматура
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-000235-a
Завершена
2 227 172.00
UAH без ПДВ
Номер:
0a2f7866e7d54d8c8459334ca218a23b
Внутрішній номер закупівлі:
29683436
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-000235-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Качуровський Олександр 380442776813 o.kachurovskyi@tec4.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 227 172.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 08:36 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 08:36 - 08.07.2026 00:00
Аукціон:
08.07.2026 15:35 - 08.07.2026 15:58
Період кваліфікації:
08.07.2026 15:58 - 15.07.2026 08:05
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 227 172.00 Запірна арматура