-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запірна арматура
Оголошено тендер
2 672 606.40
UAH
Номер:
4479b6d2d56041c6a6b3f0eb9909e6a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-30-000123-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37739041
-
Адреса:
02094, Україна, м. Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ХОТКЕВИЧА, будинок 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
2 672 606.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запірна арматура
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Дата опублікування:
30.06.2026 08:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 672 606.40 UAH