• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт (заміна вікон)(підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) в Ліцеї № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва за адресою м. Київ, проспект Лісовий 17-Г

Завершена

4 914 293.00 UAH з ПДВ
Номер: 0222efabbe474db384347cfaff5dc2cb
Внутрішній номер закупівлі: 29682548
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-011821-a   
Замовник: Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва
Контактна особа: Затєєва Наталія Юріївна 380683924420 gimnazia39@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 914 293.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 18:35 - 11.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 18:35 - 14.07.2026 00:00
Аукціон: з 14.07.2026 13:30
Період кваліфікації: 14.07.2026 00:00 - 17.07.2026 10:27
Період завантаження договору: 23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 914 293.00 Капітальний ремонт (заміна вікон)(підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) в Ліцеї № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва за адресою м. Київ, проспект Лісовий 17-Г