-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт (заміна вікон)(підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) в Ліцеї № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва за адресою м. Київ, проспект Лісовий 17-Г
Оголошено тендер
4 914 293.00
UAH
Номер:
9afa4f7a5c574418b95a2099aaf781ca
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-06-29-014282-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03874573
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, проспект Лісовий, будинок 17-г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03874573
-
Адреса:
02166, Україна, Київська область, Київ, проспект Лісовий, будинок 17-г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 914 293.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт (заміна вікон)(підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) в Ліцеї № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва за адресою м. Київ, проспект Лісовий 17-Г
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
CCCE_UA:
1263 Будівлі закладів освіти та дослідних закладів
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
29.06.2026 18:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Капітальний ремонт (заміна вікон)(підготовка до опалювального сезону та енергозбереження) в Ліцеї № 39 імені гетьмана України Богдана Хмельницького Деснянського району міста Києва за адресою м. Київ, проспект Лісовий 17-Г
Кількість
1 робота
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДеснянський
Сума4 914 293.00 UAH