-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-011390-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі вказані в Додатку 3 тендерної документації. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі єдиного критерію «Ціна пропозиції» . Забезпечення пропозиції - не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю - не вимагається.
Торги не відбулися
37 501.00
UAH без ПДВ
Номер:
5e93b77bdf1f4a3cbcfaa752e7946a3c
Внутрішній номер закупівлі:
29682118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-29-011390-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Швидка Олена 3800577302253 SHVYDKA.OO@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
37 501.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 17:21 - 04.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
29.06.2026 17:21 - 07.07.2026 11:00
Аукціон:
з 08.07.2026 12:06
Період кваліфікації:
07.07.2026 11:00 - 14.07.2026 18:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴37 501.00 42920000-1 Машини для миття пляшок, пакування, зважування та розпилювання Ваги кранові електронні для Східного ТУОМ